Průčelí bytu formují výhledy na okolí a řeku. Ostrá lomenice domu je v dialogu s měkkým tokem řeky. Rozmanitý svět teras s výhledy a zimní zahradou.

Nový bytový dům vznikl na parkovišti bývalé telekomunikační ústředny, na jejichž rekonstrukci byla vypsána architektonická soutěž. Součástí našeho vítězného návrhu byla také myšlenka doplnit parcelu s hlavní budovou o dvě menší. V investorovi tato myšlenka zakořenila a vznikl bytový dům orientovaný na nábřeží. Dům pomohl integrovat budovu ústředny integrovat do struktury města a kultivuje okolní prostředí nábřeží.

Na východ, směrem k řece, je dům orientován zalamovanou fasádou – každý byt se tak prosklenou stěnou otevírá k řece. Dynamika fasády je umocněna střídáním otevřených lodžií se zimními zahradami.  Charakter domu je podpořen temnou fialovočervenou fasádou, ve které jsou vykrojeny bílé otvory lodžií a oken. Světlé detaily fasády z perforovaného plechu procházejí do interiéru společných prostor přes všechna patra jako zábradlí schodiště. Do prostoru schodiště vstupuje přirozené světlo skrze velká okna. Povrchy jsou laděny do světlých barev s dřevěným detailem. Všemi patry prochází stěna obložena modrým lakovaným sklem.

Podlaží s hlavním vstupem je technologické s přirozeně provětrávanou garáží. V nadzemních podlažích je celkem 18 bytů. Za domem je zahrada s hřištěm pro obyvatele domu a parkovací stání, část jich je krytá.