Současná a udržitelná horská architektura nabízející více než jen ubytování. Apartmánové domy vznikly na místě původní prodejny z 80. let. Čtyři domy jsou umístěné na „louce“ - zelené střeše nad obchodním parterem budovy.

Prostor mezi jednotlivými domy nabízí komorní sousedskou atmosféru s průhledy na vzdálené horizonty horských luk. Horské městečko a lyžařské středisko Pec pod Sněžkou vznikalo zástavbou údolí, která se postupně rozšiřovala do okolních strání. Horská cesta stoupající podél potoků a průhledy
mezi domy na vzdálené horizonty byly pro náš návrh inspirací.

Horské městečko a lyžařské středisko Pec pod Sněžkou vznikalo zástavbou údolí, která se postupně rozšiřovala do okolních strání. Horská cesta stoupající podél potoků a průhledy
mezi domy na vzdálené horizonty byly pro náš návrh inspirací. Prodejna Sněžka – dlouhá hmota, na exponovaném místě v centru obce vytvářela bariéru a bránila průhledům do okolí. Kolem budovy byl nevyužitý a neudržovaný prostor. Objekt prodejny byl odstraněn a na jeho místě vznikl nový obchodní parter a čtyři domy s celkem 90 byty apartmánového typu.

Střešní louka je polosoukromý prostor mezi domy, určený různým aktivitám a událostem. K dispozici je zde venkovní grill s posezením, dětské hřiště a prostory před byty se využívají jako terasy jednotlivých apartmánů.

Společný parter obsahuje servis pro ubytované – dospělou hernu s golfovým 3d simulátorem, teenage hernu, dětskou hernu, vinárnu s chlazenou vinotékou se soukromými vinnými boxy pro majitelé, lobby s recepcí krbem a restauraci.

Obchodní plochy zahrnují supermarket s lékárnou, obchody se sportovním zbožím, ski a bike servis. Aparthotel slouží k rekreaci vlastníkům, ale zároveň jejich bytové jednotky nabízí k pronájmu v termínech, kdy vlastník byt neužívá. Sytém pronájmu má zajištěnou recepční službu úklid a veškerý servis ubytovaných hostů. Pro vlastníka se tak koupě bytu stává investicí se zaručeným výnosem.